O nas

Poznaj nas bliżej
Nasza Firma już od ponad 14 lat specjalizuje się w bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych. Serwis powstał w styczniu 2001 roku we współpracy z Autoryzowaną Stacją Obsługi Mercedes-Benz oraz Dealerem KIA MOTORS z Łodzi.

Od początku nasze motto brzmi „Każdy Klient w pełni zadowolony”.

Po kilku latach działalności związanych z dynamicznym rozwojem zmieniliśmy siedzibę firmy. Naszym klientom zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie technologicznym zgodnym z wymogami producenta każdej marki. Jesteśmy zaopatrywani w ekologiczne materiały lakiernicze najnowszej generacji jedynie przez autoryzowanego dostawcę materiałów lakierniczych jakim jest firma „GRUPA CSV Sp. z o.o.”. Nasi lakiernicy są systematycznie szkoleni w Międzynarodowym Centrum Lakiernictwa w Szczecinie. Udzielamy 3 letniej gwarancji na naprawy blacharsko-lakiernicze wykonanej na oryginalnych częściach producenta danej marki.

Dokonujemy kompleksowych napraw powypadkowych wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych na gwarancji producenta i pogwarancyjnych. Likwidujemy szkody dla wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Posiadamy flotę samochodów zastępczych: klasy A,B,C wszystkie z klimatyzacją. Na czas naprawy podczas likwidacji szkody dla naszych klientów użyczamy samochód zastępczy gratis.
Planujemy budowę serwisu w nowej lokalizacji co pozwoli nam na dalszy rozwój naszej firmy.